wtorek, 25 sierpnia 2015

297. Greetings from.... Hong Kong

Hej ;-) Jak tam u Was pogoda? bo u mnie się zmieniła błyskawicznie :) nad czym nie ubolewam :P rano sobie popadało,a teraz jest w sam raz;)
Czas na kolejną pocztówkę z tej serii, ta pocztówka przyszła do mnie jako trzecia ;)
Wiem że nie wszyscy lubią  tą serię, powiem Wam szczerze że też była sceptycznie nastawiona na tą serię,ale z dnia na dzień zaczęła podobać mi się bardziej ;) wiec po powrocie z  Niemiec postanowiłam że zacznę ją zbierać ;-)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

8 komentarzy:

 1. U mnie do południa było pięknie - słoneczko świeciło, później przyszła chmura i teraz chwilami coś tam pada, ale tak ciut, ciut.
  Seria "Greetings from..." jest świetna. Jak dotąd nie mam jeszcze żadnej zagranicznej kartki, ale może dlatego że jakoś specjalnie nie szukam nikogo do wymiany.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie różnie bywa od rana z pogodą, ale jakoś nie jestem zła za deszcz, wręcz przeciwnie, jest przyjemnie, choć znowu ma być UPALNIE! Ładna ta pocztówka, zastanawiam się, czy ja mam ją w kolekcji xD Jeśłi tak, to na pewno nie z "oryginalnego" miejsca ;). Ten "niebieski" znaczek z ptakiem jest super :D. Mam taki sam na jednej z kartek :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie dziś od rana baardzo ciemno, jak w listopadzie, a jak byłam w mieście, to zmokłam! wieki już nie padało, dobrze, że w końcu trochę deszczu przyszło, tylko szkoda, że akurat jak byłam na dworze...
  kartka bardzo ładna, ach, te drapacze chmur...

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie dziś trochę poświeciło słońce,natomiast teraz jest bardzo ciemno i ciągle pada.
  Co do tej serii to nie jestem jej fanką, ale ta pocztówka podoba mi się, no i oczywiście trzeba zwrócić uwagę na bardzo ładne znaczki. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się ta seria bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znaczki świetne :) Wiadomo, gusta są różne, ja nie jestem do serii GF przekonana, może dlatego, że chyba nigdy nie uda mi się jej zebrać całej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pogoda? Wczoraj pochmurno, szaro, zimno, a dzisiaj od rana słoneczko! :)
  Uwielbiam tą serie i chyba każdy już o tym wie :D A ta kartka według mnie jest najładniejszą z tych kilku kartek, które wyszły w tym samym momencie :)
  Fajne znaczki, ale bardziej urzedł mnie ten stempel! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki ciekawy datownik! :) Lubię duże miasta, więc ta kartka z serii jest w chyba w mojej czołówce. Znaczki też mi przypadły do gustu:)

  OdpowiedzUsuń